Wspólne zajęcia Wiewióreczek

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Gdy pogoda dopisuje, to Wiewióreczki bawią się i uczą na świeżym powietrzu. Jak tylko jesienią zawieje, to w sali też świetnie się bawimy. Wszyscy umiemy już stanąć w kole. Popatrzcie sami, co już potrafimy!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1w2t5a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry