Słoneczka i „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Pierwszy miesiąc nowego roku przedszkolnego minął nam bardzo szybko. Zanim się obejrzeliśmy, a już drugi tydzień października! Ale nie ma co się dziwić, w naszej grupie od samego początku sporo się dzieje – zdążyliśmy już uczestniczyć w koncercie w Filharmonii, rozpoczęliśmy rodzinny projekt „Poznajemy kraje Europy”, a co najważniejsze, bierzemy udział w międzynarodowym projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. A więc czytamy! Czytamy dużo w przedszkolu i w domu. Czytamy w każdej wolnej chwili :) A w tym czytaniu towarzyszy nam nasz grupowy miś, którego nazwaliśmy Horacy.
Drodzy rodzice, babcie, dziadkowie, wujkowie, ciocie, zapraszamy do wspólnego czytania w naszej grupie! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zechcecie odwiedzić nas i nam poczytać. :)
A poniżej kilka ujęć z minionego miesiąca :)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1w6k9h (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry