Konkurs rodzinny – Dyniowe inspiracje

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IV Mrówki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Regulamin rodzinnego konkursu: ,,DYNIOWE INSPIRACJE”

1. Organizatorem konkursu jest Przedszkole Publiczne Nr 48.

2. Cele konkursu:

•zdobywanie doświadczenia w zakresie twórczości plastycznej; •rozwijanie wyobraźni i pomysłowości dzieci; •umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych; wzmacnianie więzi emocjonalnych w rodzinie.

3. Warunki uczestnictwa: •uczestnicy konkursu: dzieci w wieku 3 – 6 lat wraz z rodzinami; • technika: dowolna, praca przestrzenna z dyni; •do pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą dane tj.: imię i nazwisko dziecka , wiek, nazwę grupy.

4. Kryterium oceny prac: komisja konkursowa będzie brać pod uwagę przede wszystkim wkład pracy, w tym wkład pracy dziecka, różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność, zgodność z tematem, oryginalność oraz walory artystyczne i estetyczne prac.

5. Termin składania prac: od 8 do 24 października 2018 roku.

6. Miejsce składania prac: Przedszkole Publiczne Nr 48 – sala Zajączki.

7. Ogłoszenie wyników nastąpi do 9 listopada 2017 r.

8. Autorzy wszystkich prac otrzymają drobny upominek. Trzy najciekawsze prace otrzymają nagrody i dyplomy.

9. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu.

10. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników. Dodatkowe informacje można uzyskać u koordynatorów konkursu: Daria Mikusek, Anna Jurga, Katarzyna Grajzer.

Zapraszamy do udziału

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2n3m3i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry