Dzień z życia Biedronek

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Witamy! To my Biedronki. Tak wyglądają nasze pierwsze dni w przedszkolu. Uwielbiamy wspólne zabawy i wyjścia na spacer. Codziennie poznajemy nowe zasady panujące w naszej grupie. Uczymy się piosenek i wierszyków. Ciocie starają się, aby było nam jak najlepiej, więc coraz mniej tęsknimy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9n6y6g (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry