Wyprawa na pyszne lody

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

Świętując w dalszym ciągu dzień dziecka rodzinka Marcysi zaprosiła nas na pyszne lody amerykańskie.Popatrzcie jak wszyscy zajadali.Dziękujemy bardzo za zaproszenie, zresztą już czwarty rok w tej lodziarni moje grupy świętują Dni Dziecka.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2r3z1n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry