Na marchewki urodzinki, przyjdą chłopcy i dziewczynki!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Liski i Słoneczka, zapraszamy! Bal Marchewkowy mamy! Piękne stroje ubieramy,

i na Was we wtorek czekamy. Konkurs na ciasta ogłaszamy, i na wypieki marchewkowe czekamy! Ciocia Ania i Monika

     Ach co to był za wspaniały dzień! Wszyscy przyszliśmy do przedszkola w pięknych marchewkowych kolorach. Był konkurs na odnalezienie marchewki w worku pełnym szyszek. Oj, niełatwe to było zadanie, bo szyszki kuły w paluszki. Nagrodą w tym konkursie była piękna marchewkowa korona. To niesamowite, ale Wszystkim udało się ją zdobyć. Wspaniale bawiliśmy się tańcząc przy muzyce. Ciocie są z Nas dumne, że potrafimy już tańczyć w parach. Trudnym zadaniem było ozdabianie marchewki, ponieważ nie potrafimy jeszcze zawiązywać kokardek, ale ozdabianie udało się dzięki wspaniałej pomocy: rodziny Zosi, mamy Natalki, mamy Zuzi i babci Hani. Dzięki temu powstały wspaniałe marchewkowe postacie z którymi bawiliśmy się na Balu Marchewkowym. Po balu próbowaliśmy przepyszne ciasta marchewkowe przygotowane przez rodziców, a pomogły Nam je zaprezentować ciocia Marzenka i babcia Wiktora. Niestety nie udało się wyłonić trzech zwycięzców w konkursie na „Najpyszniejsze ciasto marchewkowe”, ponieważ każde ciasto było pulchniutkie, słodziutkie i zadziwiająco pyszne. W związku z tym szanowna komisja postanowiła wszystkim konkurentom przyznać I miejsce za te niezwykłe doznania smakowe i wyczyny kulinarne. A te wszystkie pyszności przyrządziły rodziny: Basi Strzelczyk, Michała Wierzbickiego, Borysa Wysockiego, Zosi Martyniuk, Mai Chechelskiej, Hani Deweckiej i Julii Kulik. DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!! Życzymy więc Wszystkim wspaniałych marchewkowych przygód. Liski 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7p6i9e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry