Słoneczka i Polska Złota Jesień :)

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | 1 komentarz

Wczoraj 17 października wszystkie Słoneczka lśniły w blasku złocistych promieni. Nie można nie kochać takiej Jesieni :) Słoneczka biegając  radośnie  rozrzucały kolorowe  liście  i zarażały  radością – zobaczcie sami !!! Obiad  smacznie zjadły i o dokładkę prosiły, aby do zabawy w sali mieć siły  :)

Dziś 18 października byliśmy na przedstawieniu pt. „Pinokio”  w Teatrze Lalek Pleciuga. Każdemu dziecku podobało się co innego…. a co? warto zapytać o to same dzieci :)

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “Słoneczka i Polska Złota Jesień :)”

  1. Tata Julci, 21 października 2012, 14:03

    Julci podobało się jak nakręcał Pan kluczykiem Pinokia i jemu rósł nos…:)))

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9u6e8r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry