Jeżyki w bibliotece

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

Grupa Jeżyków miała okazję wybrać się do pobliskiej biblioteki. Dzieci z uwagą wysłuchały jak można korzystać z tego miejsca. Pani bibliotekarka przeczytała nam bajkę z serii książek Żubr Pompik pt. Pan rak. Oglądaliśmy fotografie zwierząt chronionych w Polsce m.in. nietoperza, żubra, zimorodka, bobra, niedźwiedzia. Dzieci miały okazję pooglądać książki z różnych serii wydawniczych. Zachęcamy do zakładania kart bibliotecznych.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7m0b0e (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry