Dzień Babci i Dziadka u „Mrówek”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważna uroczystość zarówno dla Dziadków jak i wnuków. Dzieci z gr. „Mrówki” przygotowały, krótką aranżację w której podziękowały swoim ukochanym Babciom i Dziadkom za ich miłość dobroć i cierpliwość. Jako wyraz wdzięczności otrzymali od wnuków drobny upominek, nie zabrakło też słodkiego poczęstunku dla umilenia wspólnie spędzonego czasu.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8f6w4u (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry