Świąteczne spotkanie z rodzicami

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

W czwartek zaprosiliśmy naszych rodziców na wspólne ubieranie choinki.Wcześniej jednak zaprosiliśmy do zrobienia razem z dziećmi ozdób choinkowych. Każdy zespół miał do wykonania swoje ozdoby.Jedni Mikołaja, inni czapkę Mikołaja, kolejni renifera, a ostatni zespół gwiazdki i choineczki. Rodzice wraz z dziećmi bardzo dobrze wykonali swoje zadania. Kiedy wszystko powiesiliśmy na choince przyszedł czas na koncert i prezenty dla rodziców. Poza tym dzień wcześniej napiekliśmy pysznych ciasteczek, którymi dziś ugościliśmy naszych rodziców.Dla dzieci ciocie też przygotowały niespodziankę – czekoladowego Mikołaja.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2v2b6l (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry