„Mrówki” robią kartki świąteczne dla podopiecznych z Hospicjum

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Zbliżają się Święta  Bożego Narodzenia, czas wyjątkowy dla nas wszystkich. To czas kiedy zatrzymujemy się na chwilę by dzielić się radością życia z bliskimi i potrzebującymi. W tym wyjątkowym czasie dzieci z grupy „Mrówki” wykonały samodzielnie przepiękne kartki dla dzieci z hospicjum.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4e4q3p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry