Nasze małe sukcesy!

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa X Sówki | Brak komentarzy

Naszą grupę, dzięki uprzejmości Ani Koniecznej – odwiedzili Wolontariusze, opiekujący się zwierzętami. Opowiadali nam o swojej życiowej pasji, jaką są zwierzęta. Okazało się, że wiemy, jak zachować się w trakcie spotkania z nieznajomym psem.  Przypomnieli nam, że zbliża się zima, a wraz z nią rosnące potrzeby bezdomnych zwierząt. Z pewnością będziemy o nich pamiętać! Dziękujemy!

Ale to nie koniec wieści, bo na swoim koncie, mamy 3 miejsce w pierwszym etapie eliminacji do Konkursu Piosenki Bożonarodzeniowej. Oto fotorelacja, z naszych przygotowań, oraz występu i poczęstunku zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 52 w Szczecinie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4c6v9d (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry