ANDRZEJKI U „MRÓWEK”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

W dniu 30 listopada w grupie „Mrówek” zapanował tajemniczy ale wesoły nastrój. Tego dnia była świetna zabawa. Dzieci dowiedziały się o tradycji wróżb andrzejkowych. Kilka z nich przeprowadziliśmy. Wszyscy wiemy że wróżby to tylko zabawa, więc nikt nie brał ich na poważnie. Najwięcej śmiechu było podczas losowania zawodów, które dzieci będą wykonywać w przyszłości oraz podczas ustawiania butów. Każdy chciał, by jego but (kapeć) pierwszy wyszedł za próg. Najwięcej szczęścia miała Asia. Według wróżby to ona  najszybciej z grupy wyjdzie za mąż. Ciekawe czy to się spełni. przecież wróżby, to tylko świetna zabawa.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8t7c3i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry