Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu „Symbole Narodowe”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa IV Mrówki | Brak komentarzy

Dziś w sali „Mrówek” odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie naszego konkursu „Symbole Narodowe”. Dzieci mogły wykazać się wiedzą na temat naszej ojczyzny, rozwiązując zagadki o Symbolach Narodowych oraz charakterystycznych dla Polski miejscach i zabytkach. A o to prace które zdobyły najwięcej głosów i ich właściciele.Gratulujemy zwycięzcom!!!!!

1 miejsce

 

 

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

wyróżnienia

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0e8e6f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry