Pażdziernik pełen wrażeń w ,,SŁONECZKACH”

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Październik w grupie,,Słoneczka” minął pod znakiem ciekawych wydarzeń”.
-Braliśmy udział w przedstawieniu pt.,,Wesołe czarownice”.
-W przedszkolu odbył się Koncert muzyczny ,,Figle i potyczki na trzy smyczki”.
-Wyjechaliśmy do Pleciugi na przedstawienie pt. ,,Kim Jestem?”. Było to bardzo pouczające przedstawienie.
-Przygotowywaliśmy wspólnie pracę plastyczną na konkurs pt.,,Jesienny las”.
-W ostatnim dniu października odbyła się w naszej grupie ZABAWA,,HALLOWEEN”. Wcześniej mama Franka przygotowała piękną ,ale zarazem ,,straszną” dekorację.W czasie zabawy dzieci prezentowały swoje stroje (oczywiście w kolorze czarnym). Dzieci zapoznały się z historią tego święta. Był to bardzo wesoły dzień, tak jak wszystkie październikowe dni w naszej grupie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9p2x8r (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry