Jesienne spacery Misiów :)

| Kategoria: Grupa V Misie, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Misie bardzo lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Gdy tylko pogoda na to pozwala z pomocą cioć szybko się ubierają i hop na dwór. Szczególnie interesujące jest wyprowadzanie na spacer naszego wężą o imieniu Karolek.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8t1k8k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry