Warsztaty rytmiczne z bębnami – spotkanie 1

| Kategoria: Grupa II Wiewiórki | Brak komentarzy

Za nami spotkanie nr 1 :) Dziś przypomnieliśmy sobie rytm JOLE oraz piosenki między innymi Amaduje… Dzieci od samego rana nie mogły doczekać się warsztatów.  Wystukiwały rytmy pod okiem czujnego Pana Leszka :) Pobębniliśmy, pośpiewaliśmy a na koniec zatańczyliśmy :)

Oto fotki (przepraszam za jakość) :

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9m8o9n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry