Zajączki zadomowiły się już w nowej grupie

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

Od kilku tygodni jesteśmy już średniakami. Mamy piękną dużą salę. Każdy zna swój znaczek, miejsce w szatni łazience i przy stoliku. Do czterolatków przeszliśmy prawie w komplecie. Pożegnaliśmy Zosię P., Wiktora i Julka a powitaliśmy dwóch nowych chłopców- Bartka i Szymona. Wszyscy się lubimy, bawimy się zgodniej niż w zeszłym roku i jesteśmy już bardzo samodzielni. Potrafimy skupić się na zajęciach, za co jesteśmy chwaleni przez ciocie. Uczymy się wierszyków i piosenek, chętnie rysujemy, malujemy, lepimy i wyklejamy. Lubimy grać w gry planszowe. W naszym przedszkolu nie ma czasu na nudę.Uczestniczyliśmy już w Festynie „Jesienna wyprawa po zdrowie” a przed nami koncert muzyczny.   W naszej grupie uroczyście obchodzimy urodzinki. Za nami urodzinki Amelki K., Amelki R., Adasia , Zosi S.  Za każdym razem były życzenia (niektórzy z nas próbowali składać je samodzielnie a mniej odważni śpiewali tylko „Sto lat”), słodki poczęstunek i tańce. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z urodzinek Hani.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3m2l0m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry