Co u Misiów?

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

Dopiero co witały nas Ciocie a już minął pierwszy miesiąc naszej przygody z przedszkolem. Choć jeszcze czasem łezki nam się kręcą w oczkach przy rozstaniu z naszymi ukochanymi rodzicami, to jednak w przedszkolu też jest ciekawie. Poznajemy uroki zabawy z nowymi kolegami.

Rozstania z rodzicami też już nie są takie straszne, bo przecież:

Mamo, tato to mój buziak cmok!

bardzo dzielny ze mnie smok!

Nóżki tupią – tup, tup, tup!

I do naszej sali siup!

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0m6p8j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry