Mrówki z wizytą w Zespole Szkół nr 2 :)))

| Kategoria: Grupa IV Mrówki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Wtorek 20 czerwca to dzień, w którym na zaproszenie Pani Dyrektor z Zespołu Szkół nr 2 wybraliśmy się wycieczkę do tejże szkoły i braliśmy udział w festynie z okazji Dnia Sportu. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez naszych starszych kolegów gimnazjalistów. Opiekowali się nami i dbali o to byśmy się nie nudzili.  A atrakcji było całkiem sporo: dmuchana zjeżdżalnia i zamek do skakania, straż pożarna, a nawet nauka udzielania pierwszej pomocy. Można też było dowiedzieć się jak reanimować pieska. Jesteśmy pewni, że niewiele osób to potrafi, a przecież psy to nasi wierni przyjaciele! były też inne atrakcje, jak loteria fantowa, czy czy pyyyyyszna wata cukrowa :)

Na zakończenie zrobiliśmy sobie wspólne z naszymi opiekunami gimnazjalistami zdjęcie i w dobrych humorach wróciliśmy do przedszkola. Bardzo podobała nam się taka wyprawa.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1l4k3k (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry