Bal Jabłuszka u Biedronek :)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Promocja zdrowia | 3 komentarze

W piątek 28 września w naszej grupie Biedronek mieliśmy wspaniały bal , Bal Jabłuszka. Wszyscy pięknie się ubraliśmy w jabłuszkowe kolory i wyglądaliśmy jak jabłuszka:).  Wszystko zaczęło się po śniadaniu. Najpierw sami  zrobiliśmy rogaliki z jabłkami z ciasta francuskiego, szło nam to doskonale, każdy z nas zrobił kilka pięknych rogalików, które upiekła nam ciocia Jola w przedszkolnej kuchni. W czasie kiedy rogaliki piekły się my urządziliśmy sobie prawdziwy bal, były zabawy , konkursy i tańce. Okazało się że wszystkie Biedroneczki lubią tańczyć wiec nasza zabawa trwała aż do obiadu. W między czasie ciocia Jola przyniosła upieczone , pachnące i pyszne rogaliki , no i mieliśmy prawdziwą ucztę. Rodzice też mogli spróbować naszych wypieków. Bal udał nam się a w nagrodę każda biedroneczka dostała balonikowe jabłuszko! Następny bal już niedługo , tym razem bal marchewki.

Bardzo dziękuję rodzicom Adasia i Michałka za przyniesienie owoców i  dekoracji na bal, mamie  Nadii za wielki  kosz owoców, rodzicom Hani za przepyszne jabłka, które wykorzystaliśmy do konkursów i do rogalików, a także wszystkim rodzicom za piękne przebranie dzieci na bal:) SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

3 komentarze to “Bal Jabłuszka u Biedronek :)”

 1. kasia - mama bliźniaków, 5 października 2012, 11:45

  Rodzice się bardzo cieszą, że rosną mali kucharze.. może niedługo okażę się, że przyniesiemy Mamusi i Tatusiowi śniadanko do łóżka – rogali z ciasta francuskiego z jabuszkami z pewnością będą smakować :)))))))))) a ciekawe co upichcimy z marchewki?

 2. mama Natali i Marty, 9 października 2012, 11:53

  Bal jabłuszka to super pomysł, dzieci zadowolone, rodzice też, szkoda tylko że nie ma z balu zdjęć.

 3. Mama Hani, 10 października 2012, 09:31

  Tak, tak, tak, ciasteczka przepyszne – dzieciaczki zadowolone ;)
  Czekamy na zdjęcia :)

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9p5b4z (Wprowadź tekst od końca)

 • Wyszukaj na stronie

 • O nas

  • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry