Pożegnanie roku szkolnego w LISKACH !!!

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dnia 28 czerwca zakończyliśmy rok szkolny oraz pożegnaliśmy dzieci z naszej grupy, odchodzące  do szkoły:  Lilę, Michasię, Bartka, Kacpra, Kubusia i Igora – wręczając im książkę i Dyplom Ukończenia Przedszkola.  Przygotowałyśmy również dla wszystkich naszych dzieci niespodziankę na zakończenie roku w postaci książki i specjalnej dedykacji
z życzeniami wakacyjnymi.  Po części oficjalnej był słodki poczęstunek :) Był śpiew i tańce, życzenia,  serdeczne uściski i uśmiech na twarzy każdego dziecka – a to najważniejsze dla nas.

Dziękujemy również  – bardzo serdecznie – Rodzicom za współpracę w tym roku,  liczymy na pomoc w następnym ;)

Pożegnaliśmy z dziećmi Panią Ewelinę – dziękujemy za to, że zawsze była uśmiechnięta
i pomocna:)))

Dziękujemy także Pani Ani – która dbała o nasze dzieci i sale oraz by posiłek był zawsze na czas:)

      Dziękuję w swoim i dzieci imieniu Pani nauczycielce – „cioci”  Ani –  za miłą i owocną współpracę, ponieważ od września odchodzi z naszej grupy.  Serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi i porady :)

a teraz…

ŻYCZYMY   WSZYSTKIM  DZIECIOM  I  ICH  RODZICOM   UDANYCH   WAKACJI !!!

i do zobaczenia we wrześniu  w grupie ” Słoneczka” :)

p.Nauczycielki


Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2i0x4j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry