Liski na wycieczce w Trzebieży

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dziś wybraliśmy się razem z Wiewiórkami na wycieczkę do Trzebieży. Pogoda, choć z rana wcale się tak nie zapowiadało  okazała się wyśmienita – było ciepło i słonecznie,  i o to właśnie chodziło!  Dzieci były zachwycone – co widać na zdjęciach :)  Zapraszamy do galerii:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6d2f4j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry