Wrażenia ,,Słoneczek” z pobytu w ZOO

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dzisiaj nasza grupa spędziła miłe chwile w Zoo

w Ueckermunde. Jest ono bardzo spokojnym i malowniczym

ogrodem. Wszystkie zwierzęta, które widziały dzieci bardzo im się podobały .Dzieci bardzo chętnie przyglądały się zwierzętom i ich zwyczajom. Bez obaw podchodziły do wszystkich zwierząt. Najdłużej zatrzymały się dzieci przy kozach, gdyż mogły je pokarmić. Długo obserwowały i ,,straszyły” wilki, które ze stoickim spokojem odpoczywały.

Dzieciom bardzo podobały się małpy. Duży zachwyt wzbudziło ptactwo- zwłaszcza : pracowite bociany, flamingi i sowy

Wrażeń z wycieczki jest bardzo dużo dlatego zachęcamy do rozmowy z dziećmi.

Należy podkreślić, że wszystkie dzieci spisały się na medal podczas wycieczki. Sprostały trudom wycieczki bardzo dzielnie.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6h8s0v (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry