Liski w TESCO :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dziś nasza grupa (oprócz dzieci które wyjechały na wycieczkę do zoo) wraz z pozostałymi dziećmi ze Słoneczek była w Tesco.  Wycieczka udała się znakomicie – dzieci zwiedziły obiekt od zaplecza – najbardziej spodobał im się fotel dyrektorski, czyli rośnie nam nowe pokolenie… ;)  Były świeżo upieczone bułeczki z piekarni i były upominki dla dzieci, a uśmiech nie opuszczał twarzy naszych Milusińskich nawet na moment.  Serdecznie dziękujemy za spotkanie wszystkim Paniom, w szczególności Pani Kasi – mamie Antosia oraz Pani Asi – która była naszym przewodnikiem  :)))) Dziękujemy za zdjęcia :)

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7f6l3t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry