Liski w TESCO :)

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dziś nasza grupa (oprócz dzieci które wyjechały na wycieczkę do zoo) wraz z pozostałymi dziećmi ze Słoneczek była w Tesco.  Wycieczka udała się znakomicie – dzieci zwiedziły obiekt od zaplecza – najbardziej spodobał im się fotel dyrektorski, czyli rośnie nam nowe pokolenie… ;)  Były świeżo upieczone bułeczki z piekarni i były upominki dla dzieci, a uśmiech nie opuszczał twarzy naszych Milusińskich nawet na moment.  Serdecznie dziękujemy za spotkanie wszystkim Paniom, w szczególności Pani Kasi – mamie Antosia oraz Pani Asi – która była naszym przewodnikiem  :)))) Dziękujemy za zdjęcia :)

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9q3l1z (Wprowadź tekst od końca)

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • Wyszukaj na stronie

 • O nas

  • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada”

   w Szczecinie

   INFORMACJE O PRZEDSZKOLU

   Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci.

   Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. 9 – go Maja 13. Do lipca 2002 r. w placówce funkcjonował Żłobek Nr 4 „Jaś i Małgosia” oraz Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada”. Obecnie cały obiekt zajmuje przedszkole.

   W „Leśnej Gromadzie” funkcjonujedziewięć grup: sześć dziennych, pracujących w godz. 6.00 – 16.30, oraz jedyne w Szczecinie trzy grupy popołudniowe czynne do godz. 19.00. Każdy oddział dysponuje dwiema salami, szatnią i łazienką. Ponadto w przedszkolu mamy też salkę gimnastyczną, biblioteczkę, gabinet logopedyczny i pokój nauczycielski. Sale dla dzieci są dobrze wyposażone a powstające braki w zabawkach lub pomocach dydaktycznych stopniowo uzupełniamy nowymi i trwalszymi. Miejscem … Czytaj więcej

do góry