LISKI i Światowy Dzień Zdrowia

| Kategoria: Grupa VI Liski | Brak komentarzy

Dnia 11 kwietnia odwiedziła nas Pani Joanna – mama Kacpra -z okazji Światowego Dnia Zdrowia :) Opowiadała nam jak należy dbać o zdrowie i jak należy dbać o zęby :)  Pani Asia zrobiła nam specjalny pokaz szczotkowania ząbków – a po chwili, każdy chwalił się nabytymi umiejętnościami – bo nie sztuka trzymać szczoteczkę w buzi, ale sztuka prawidłowo się nią posługiwać… Na koniec spotkania dzieci otrzymały upominki – ale i dzieci przygotowały upominek dla naszego Gościa :) Każde z dzieci narysowało swoje wyobrażenie o zdrowiu  na sylwecie jabłka.  Prace były ciekawe i oryginalne, i najważniejsze, że podobały się naszemu Gościowi :)

Serdecznie dziękujemy za spotkanie :)

Po spotkaniu dzieci bawiły się w ogrodzie przedszkolnym, a po obiedzie w sali :)

Zapraszamy do naszej galerii:

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8p0r7f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry