LISKI i „Wielkanocny zajączek” w szpitalu na Pomorzanach

| Kategoria: Grupa VI Liski | 1 komentarz

Dnia 29 marca 2012 odwiedziliśmy dzieci z dziecięcego oddziału okulistycznego kliniki na Pomorzanach. „Liski” przedstawiły krótki program słowno-muzyczny oraz obdarowały dzieci
i personel oddziału świąteczną kartką i przygotowanymi przez dzieci, z masy solnej, kaczuszkami i zajączkami na piku. My również dostaliśmy świąteczne upominki od dzieci – małych pacjentów  i Pani Irenki w postaci kartki, koszyczków i  zajączków na piku :) .
Dzieci były bardzo przejęte tym spotkaniem, a wzruszenie jakie im  towarzyszyło  zostało utrwalone na zdjęciach. Było to bardzo ważne doświadczenie dla naszych dzieci, uczące serdeczności i miłości do drugiego człowieka. Zapraszam teraz do naszej galerii zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

One Response to “LISKI i „Wielkanocny zajączek” w szpitalu na Pomorzanach”

  1. Cezary Tomczyk, 27 czerwca 2012, 01:27

    Rewelacyjne zdjęcia!

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9m6m8m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry