15 MARCA – BRAK OGRZEWANIA

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W dniu dzisiejszym (14 marca 2012r.) otrzymaliśmy informację od Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, że 15 marca – czwartek ,w związku z pracami inwestycyjnymi na sieci ciepłowniczej przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Szczecinie, w naszym budynku NIE BĘDZIE OGRZEWANIA w godzinach 8.00 – 24.00. Bardzo proszę o stosowne ubranie dzieci tego dnia do przedszkola, można dołożyć zapasową bluzę do szatni.

Anna Czubak

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3x0i2q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry