Biedroneczki robią witaminkowe kanapeczki!

| Kategoria: Grupa I Biedronki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

21 marca to dzień szczególny, na który czekają chyba wszyscy. Nareszcie mamy prawdziwą wiosnę! Za oknem można ją dostrzec wszędzie, a w grupie Biedroneczek w piątek zagościła również na stołach. Biedroneczki bowiem postanowiły przywitać wiosnę witaminkowymi kanapkami. Już od samego rana pomagały „cioci” Izie myć pomidorki i ogórki, szczypiorek z kącika przyrodniczego zrobił im wiosenny śmigus dyngus co wywołało na buziach dużo śmiechu. Gdy wszystko było przygotowane, z ochotą mali kucharze zabrali się do pracy. Pamiętali o wszystkich ważnych sprawach związanych z przygotowaniem posiłku: o umyciu rączek, bezpiecznym posługiwaniu się nożem,itp. Kanapki bardzo szybko znikały w buźkach, warzywa również choć czasem podczas „zwykłego” śniadania wędrują na talerz ! Nic tak przecież nie smakuje jak własnoręcznie zrobiona kanapka!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5t0h7y (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry