Słodka Cytrynka

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

11 marca grupa Mrówki wybrała się do pierwszej szczecińskiej manufaktury. Poznaliśmy sposób produkcji lizaków i cukierków wykonanych z masy cukrowej i naturalnych barwników, którymi są np burak, brokuły czy szpinak. Każdy z nas wyprodukował własnego lizaczka. Lizaczki miały różne kształty i były pyszne:)

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1s9q4o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry