Zajęcia otwarte u Sarenek

| Kategoria: Aktualności ogólne | Brak komentarzy

W piątek 21.03 odbyły się w grupie Sarenki zajęcia otwarte pt. „WIOSNA, ACH WIOSNA”. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy rodziców, którzy bardzo licznie przybyli na to spotkanie.  Rodzice aktywnie brali udział w zabawach ruchowych oraz plastycznych, co  wywołało radość  dzieci. Na początku rodzice oraz dzieci pobawili się w zabawę pt.„ Leci komar”.  Po tak wesołym początku przeszliśmy do drugiego zadania, którym  była praca plastyczna – wiosenna łąka z lotu ptaka. Nad piękną kolorową łąką pojawiły się motylki, biedronki oraz komary J . Następnym  zadaniem dla rodziców było zaprojektowanie oraz zrobienie stroju żabki oraz bociana dla swojego dziecka. W tak pięknych strojach dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Jesteśmy  żaby”. Ostatnim zadaniem było wykonanie pacynki – muchy. Dzieci ze swoimi muchami zaśpiewały piosenkę „ lata mucha”. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8s3c3n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry