„Mrówkowe” zabawy z szarfami:)

| Kategoria: Grupa IV Mrówki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

We wtorek 18 marca Mrówki w zastępstwie swoich pań gościły w swojej grupie panią z grupy Biedronek, która przygotowała na zajęcia ruchowe zabawy z szarfami. Starszaki bardzo chętnie wykonywały zadania, które przed nimi zostały postawione. Wykazały się dużą sprawnością ruchową oraz umiejętnością słuchania i wykonywania poleceń nauczyciela. Nawet udało się nam zrobić kilka zdjęć, zachęcamy do ich obejrzenia!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6e1i2a (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry