Sarenki i współdziałanie w zespołach!

| Kategoria: Grupa III Sarenki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Sarenki bardzo lubią zabawy ze współzawodnictwem, dlatego też podczas zajęć gimnastycznych panie często organizują zawody. Tak było również w poniedziałek 17 marca. Pani Tereska przygotowała różne konkurencje, podczas których Sarenki mogły wykazać zarówno sprawnością ruchową, jak i umiejętnościami współdziałania w zespole oraz godzenia się z przegraną, bo oczywiście, konkurencje były punktowane. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem i niemałymi emocjami wykonywały postawiane przed nimi zadania. Popatrzcie sami …

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2b5s9o (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry