Pani stomatolog u Jeżyków

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa VIII Jeżyki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Jeżyki w ramach dbania o higienę jamy ustnej gościły w swojej grupie Panie dentystki. 26 lutego była u nas Pani stomatolog, mama naszej Milenki, a 13 marca Pani doktor z PAM-u. Dzieci pod fachowym okiem uczyły się prawidłowego mycia ząbków i dowiedziały się ciekawych rzeczy na temat profilaktyki zębów.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9d9s4x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry