Pani stomatolog w gościnie u Biedroneczek

| Kategoria: Grupa I Biedronki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Dzisiaj odwiedziła nas w przedszkolu  pani stomatolog Joanna Mikołajczyk! Najpierw zadawała nam zagadki dotyczące dbania o ząbki – na wszystkie potrafiliśmy odpowiadać prawidłowo. Ciocia Iza była z nas bardzo dumna! Jednak najbardziej podobały nam się „zęby” i szczotki przyniesione przez panią Joasię, które z ogromną ochotą szczotkowaliśmy. Były ekstra! Później wraz z naszym gościem zjedliśmy na drugie śniadanie pyszną słodziutką marchewkę. Były zawody, kto głośniej potrafi chrupać. Po wspólnym drugim śniadanku pożegnaliśmy naszego gościa zdrowym witaminkowym prezentem, mamy nadzieję, że będzie smakować. Życzymy pani Joasi smacznego!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6k6v6j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry