Konkurs plastyczno – literacki „Plastyczna przygoda…” rozstrzygnięty :-)

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa I Biedronki, Grupa II Wiewiórki, Grupa III Sarenki, Grupa IX Zajączki, Grupa V Misie, Grupa VI Liski, Grupa VII Słoneczka, Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

7 marca w piątek uczestnicy  konkursu plastyczno – literackiego pt. „Plastyczna przygoda dla Małych i Dużych. Kolorowe bajki, baśnie… H.Ch. Andersena” zostali zaproszeni przez organizatorów półfinału na rozstrzygnięcie konkursu. Zanim dowiedzieli się kto został laureatem w naszym przedszkolu, uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą twórczości Andersena. Najpierw trzeba było odgadnąć na podstawie krótkich fragmentów  tytuły baśni. Następne zadanie to ułożenie puzzli z ilustracją bajki i odgadnięcie, z jakiej bajki ona pochodzi. Wszyscy wykazali się dobrą znajomością tematu, za co otrzymali gorące oklaski. Po wykonaniu zadań organizatorzy ogłosili wyniki konkursu. Uznali, że WSZYSCY UCZESTNICY wykazali się dużą pomysłowością i zasługują na wyróżnienie, dlatego też wszystkie prace zostaną przekazane do Przedszkola Publicznego nr 38 na finał konkursu. Mamy nadzieję, że również tam nasze prace się spodobają. Będziemy trzymali kciuki. Laureaci półfinału otrzymali dyplomy i nagrody książkowe – oczywiście bajki, które mamy nadzieję staną się inspiracja do rodzinnego czytania. Na zakończenie można było przekąsić małe co nieco, co mamy nadzieję było miłym dopełnieniem spotkania. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Organizatorzy.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5w2s1j (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry