Poczytaj mi Babciu … u Biedronek cd.

| Kategoria: Grupa I Biedronki | Brak komentarzy

W piątek 7 marca zaraz po śniadanku odwiedziła nas babcia Piotrusia. Przyniosła do wspólnego czytania  bajki  Andersena i przeczytała nam „Calineczkę” i „Krzesiwo”. Bardzo nam się podobało takie „babcine” czytanie. Po „uczcie dla ucha” zaproponowaliśmy babci Wiesi, jak to u Biedronek bywa- wspólne zabawy. Było trochę ruchu, trochę liczenia i trochę śpiewania. Było bardzo wesoło. Mamy nadzieję, że babci Wiesi się spodobało.  Następnie zaprosiliśmy naszego gościa na „ucztę dla brzucha”. Były babeczki z niespodzianką, pyszny soczek, a babcia Wiesia zrobiła nam smaczna niespodziankę w postaci pysznych ciasteczek, cukiereczków oraz pachnących chrupek, za które BARDZO DZIĘKUJEMY. Na koniec spotkania bardzo ładnie podziękowaliśmy i z okazji Dnia Kobiet podarowaliśmy naszemu przesympatycznemu gościowi drobny upominek. Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny. Już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4v1x8b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry