Poczytaj mi Babciu…u Biedronek:)

| Kategoria: Grupa I Biedronki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

W środę 26 lutego gościliśmy w naszej grupie babcię Poli. Już od rana z niecierpliwością czekaliśmy na naszego gościa. Babcia Kasia (bo tak ma na imię) przyniosła nam „Bajki rymowanki”. Z uwagą słuchaliśmy rymowanych wierszyków m.in. o chorym kotku, o czyścioszku oraz innych pięknie ilustrowanych wierszyków. Po wspólnym czytaniu  zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy babci Poleczkę, a następnie zaprosiliśmy do wspólnej zabawy. Była zabawa w „Pociąg”, była gimnastyka głowy z piosenką „Tak – nie” oraz liczenie podczas zabawy „Marsz, marsz”. Po wspólnej zabawie zaprosiliśmy babcię Kasię na drugie śniadanie, oczywiście jak to u Biedronek na WITAMINKOWE ŚNIADANKO. Były jabłuszka, pomarańcze oraz marchewka. Wszystkie witaminki szybko zniknęły z talerzy, a my ślicznie podziękowaliśmy naszemu gościowi za wizytę u nas i podarowaliśmy witaminkowy prezent – ananasa! Zaprosiliśmy również babcię Kasię na kolejne czytanie bajek. Mamy nadzieję, że nas jeszcze odwiedzi.

Po spotkaniu z naszym gościem wybraliśmy się do ogrodu przedszkolnego korzystając z promieni słonecznych, jakie podarowała nam pogoda. Ach jak przyjemnie, popatrzcie sami…

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3j2t9f (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry