Dzień Nadzień

| Kategoria: Grupa V Misie, Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Jak co roku dzisiaj, też przypada „Tłusty czwartek”. Troszkę z przekory, a troszkę z powodu nieobchodzonego święta nadzienia pączkowego, postanowiliśmy uczcić, właśnie nadzienie pączkowe.   Tego dnia spotkały się dzieci z grupy „Misiów” i „Słoneczek”. Na początku były wspólne zabawy, tańce i zagadki. Następnie każdy z nas degustował przygotowane przez ciocie konfitury: leśne, truskawkowe, jabłkowe i morelowe, wraz z pysznymi chrupkami kukurydzianymi. Fajnie było posilić się taką zdrową przekąską w tak miłym gronie. Dzięki rodzinie Mikołaja z grupy „Misiów” potem była pączkowa uczta, czyli tradycji stało się zadość. To był słodziutki Dzień Nadzień.

__UTF_8_Q_Zdj_C4_99cie0690_2Ejpg__ SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1k8j3n (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry