Wizyta Sarenek w szpitalu

| Kategoria: Aktualności ogólne, Grupa III Sarenki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

12.02 na zaproszenie Mamy Daniela, Sarenki poszły na wycieczkę do Katedry Stomatologii Ogólnej w Szpitalu na Pomorzanach. Pani Sylwia oraz Pani Paulina oprowadziły dzieci po salach jakie znajdują się na tym oddziale, dzieci miały okazję zobaczyć gabinet w którym leczy się zęby oraz salę wykładową dla studentów. Panie dokładnie opowiedziały oraz pokazały dzieciom jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4n2r3p (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry