Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z wizytą u „Misiów”

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

W czwartek 20 lutego – odwiedziła nas Pani z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Bardzo ciekawie opowiadała o tym, jak należy się opiekować  w szczególności psami i kotami. Obejrzeliśmy legowiska, miski i inne akcesoria – potrzebne do sprawowania tej opieki.  Dzięki tej lekcji zrozumieliśmy, że nasze ukochane psiaki i kociaki to nie tylko przyjemność ale i obowiązek.

Serdecznie dziękujemy Pani Winter za  interesującą i ważną lekcję. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4o8x2x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry