Bal na zamku

| Kategoria: Grupa IX Zajączki | Brak komentarzy

13.02.2014r. w godzinach porannych do sali Zajączków zjechali królowie, rycerze, księżniczki, smoki i mnóstwo innych strasznych stworów. Po przybyciu wszystkich gości na zamek rozpoczął się wielki bal. Dzieci zostały powitane przez czarownicę….muszę przyznać, że nieco się przestraszyły, jednak okazało się, że czarownica jest miłą kobietą, która zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnych pląsów. Na dodatek potrafiła czarować i zamieniała dzieci w przeróżne zwierzęta. Oprócz tańców były również konkursy. Dzieci chętnie brały w nich udział…. cóż dodać…bal należał do udanych, czekamy na następny….

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7x2w6c (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry