„Biedronkowe” ćwiczenia z balonami :-)

| Kategoria: Grupa I Biedronki, Promocja zdrowia | Brak komentarzy

Kto choć trochę zna Przedszkole „Leśna Gromada”, to wie że nasze przedszkolaki są bardzo aktywne i uwielbiają wszelkie zabawy ruchowe. Panie o tym  wiedzą i regularnie dostarczają im odpowiednią dawkę ruchu, a że dzieciaczki są bardzo wymagające, to panie starają się wymyślać coraz to nowe zabawy.

Biedronki bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach ruchowych. Z wielkim zaangażowaniem wykonują wszystkie ćwiczenia, które oczywiście są w formie zabaw. Luty to czas karnawału, toteż jako rekwizyty wykorzystane były balony. Ileż było radości, ale również skupienia podczas wykonywania ćwiczeń, żeby tylko rekwizyt nie pękł „Ciocia” Iza przecież obiecała, że będzie je można zabrać do domu!

A „ciocia” Zosia podglądała nas i zrobiła kilka zdjęć, zobaczcie sami …

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7a7h7t (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry