Urodzinki Nadii!

| Kategoria: Grupa VIII Jeżyki | Brak komentarzy

W „Jeżykach” w piatek 07.02  od samego rana gwar, śmiech… To przygotowania do urodzinek naszej koleżanki Nadii. Były tańce, pląsy i wesoła zabawa przy muzyce oraz smaczny tort i słodycze. „Ciocie” i dzieci przygotowały laurkę i koronę dla Nadii. A oto zdjęcia z naszej uroczystości. Miłego oglądania!

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3w9t8x (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry