W świecie bajek ….- cd.

| Kategoria: Grupa V Misie | Brak komentarzy

         W piątek naszymi Gośćmi byli pradziadkowie Mikołaja. Dzieci bardzo uważnie – w ciszy i skupieniu słuchały Pana Waldemara, który przeczytał nam: „Trzy świnki”, „Calineczkę”  oraz  „Złotowłosą i trzy misie”. Na zakończenie wszyscy  zatańczyliśmy i zaśpiewaliśmy dla P. Waldemara i P. Zosi :)

         Serdecznie dziękujemy za przybycie do nas oraz niespodziankę w postaci cukierków dla przedszkolaków :)
to chyba był najsłodszy moment tego spotkania :)

Zapraszamy do naszej galerii:

p.s. Nasze dzieci zachwycały swoim zachowaniem – były bardzo grzeczne :)))) Jesteśmy z nich dumne :)))

Pozdrawiamy :)))

 

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8e1o7m (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry