SARENKI W MUZEUM TECHNIKI

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

Kolejną nasza wycieczką był wyjazd do Muzeum Techniki. Wycieczka bardzo się udała, na początku pani przewodnik zaprosiła nas do sali na lekcję muzealną pt. „Mały muzealnik”. Opowiedziała nam co to jest muzeum, jak należy się w nim zachowywać oraz obejrzeliśmy bajkę o dzieciach które poszły do muzeum i bardzo brzydko się zachowywały. 

Po lekcji mogliśmy oglądać zgromadzone w muzeum eksponaty. Do niektórych autokarów oraz tramwajów  mogliśmy wejść i usiąść. Sarenki mogą wszystkim przedszkolakom z „Leśnej gromady” polecić wyjście- naprawdę super.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1e5b8q (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry