Sarenki nad j. Głębokim

| Kategoria: Grupa III Sarenki | Brak komentarzy

W piątek 31.01 nasza grupa wybrała się na kolejną wycieczkę nad j. Głębokie.  Tym razem dowiedzieliśmy się jakie zwierzęta leśne możemy dokarmiać, co możemy dać im do jedzenia oraz zobaczyliśmy jak wygląda Paśnik- taki prawdziwy w lesie. Mieliśmy także możliwość robienia zwierzęcych tropów z masy solnej. Mimo mrozu humory nam dopisywały. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1n2m8z (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry