Aktorskie spotkanie

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Dnia 27 stycznia w grupie SŁONECZEK odbyło się spotkanie z aktorem z teatru lalek Pleciuga. Zapoczątkowało ono cykl zajęć z zakresu edukacji teatralnej dzieci. Najpierw aktor powiedział  dzieciom o swojej pracy i o tym jak trafił do teatru lalek . Zdradził  też, jak powstają lalki występujące w przedstawieniach a na koniec pokazał jak zrobić prostą pacynkę.

Najfajniejszą częścią spotkania dla dzieci były zabawy zaproponowane przez niego zabawy „Zombi „ oraz „Gorąca podłoga”, w których przedszkolaki dały upust swojej nieposkromionej energii.

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7f9d0b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry