Słoneczka u Kopciuszka

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

30 stycznia „Słoneczka” były w teatrze lalek „Pleciuga”, na przedstawieniu „Kopciuszek”.  To był nasz pierwszy,  wspólny wyjazd do teatru. To była dla nas prawdziwa próba naszych umiejętności radzenia sobie w nowej dotychczas sytuacji. Każdy z nas wspaniale sobie poradził! Mieliśmy okazję zobaczyć znaną nam już historyjkę, ale w niezwykłej scenerii i aranżacji. Sztukę tę skomentował reżyser – Valdis Pavlovskis –„ Na świecie nigdy nie będzie za wiele miłości, skromności i uczynności.
Niech to przedstawienie pozwoli Wam jeszcze raz się o tym przekonać. I najważniejsze – niech pozwoli Wam uwierzyć w cuda”.  SAMSUNG

 

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9w2d5b (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry