Wspomnienia Wigilijne

| Kategoria: Grupa VII Słoneczka | Brak komentarzy

Z przyczyn logistycznych dopiero teraz publikujemy wigilijne wspomnienia, ale myślę, że lepiej późno niż wcale, bo jest co wspominać.  Dla każdego z nas czas Świąt, to niezwykłe chwile.  Chwile pełne  zarówno pośpiechu, przygotowań jak i oczekiwań i wytchnienia. Z wielką przyjemnością zaprosiliśmy rodziny naszych przedszkolaków, na  „Jasełka”. Każdy z nas dzielnie ćwiczył i przygotowywał się do tego występu, bo to moment i chwila niezwykła. Dzięki naszym wspaniałym rodzicom, dzieci miały tego wieczoru przepiękne przebrania i rekwizyty. Dziewczynki, grając rolę aniołów,  wprost tonęły w bieli swoich sukien, a chłopcy  w skromnych i zarazem dostojnych ubiorach grali role: pasterzy i królów. Oczywiście nie można zapomnieć o ważnej roli jaką grali: Józef z Maryją i konferansjerzy.  Jestem przekonana, że dla wszystkich zgromadzonych, był to niezapomniany czas . Czas w którym można było: zwolnić, wręcz zatrzymać się, zamarzyć, odetchnąć i przypomnieć sobie niezwykłą historię.  Przedszkolaki, wcieliły się w rolę Mikołaja i  przygotowały dla swoich rodziców świąteczne upominki, pełne życzeń i kolorowych niespodzianek. Wysiłki przedszkolaków zostały nagrodzone! Każdy dostał piękny, świąteczny prezent.  Całość dopełniły przyniesione przez wszystkich pyszności i słodkości. Dziękujemy, za te wspólnie spędzone chwile.  IMG_4338 IMG_4342 IMG_4343 IMG_4345 IMG_4346 IMG_4353

Komentarze

Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojej strony.

Before you add comment see for rules.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4u9v7i (Wprowadź tekst od końca)

  • Wyszukaj na stronie

  • O nas

    • Przedszkole Publiczne Nr 48 „Leśna Gromada” w Szczecinie INFORMACJE O PRZEDSZKOLU Placówka usytuowana jest w głębi osiedla POMORZANY, z dala od zgiełku ulicznego. Budynek z każdej strony otaczają ogrody przedszkolne z dużą ilością drzew i sprzętu do zabaw dla dzieci. Przedszkole Publiczne nr 48 powstało w 1978 r. jako żłobkoprzedszkole w nowym budynku przy ul. […]

do góry